חברת הסעות / הסעות ביבנה

הסעות ביבנה

תכנון מסלול:
הלוך
נקודת איסוף:
תאריך יציאה:
שעת יציאה:
נקודת הגעה:
תאריך חזרה:
שעת חזרה:
הוסף תחנת איסוף
שוב
נקודת איסוף:
תאריך חזרה:
שעת חזרה:
נקודת הגעה:
הוסף תחנת איסוף

מחפשים חברת הסעות איכותית ומומלצת ביבנה? מעוניינים לארגן טיול לתלמידים מהעיר או לתכנן נסיעה של קרובים לשמחה משפחתית? הגעתם למקום הנכון. אתר ההסעות של ישראל מאפשר לגולשים לבחור את החברה המומלצת ביותר, מבין רשימת החברות הטובות בישראל בתחום ההסעות. אנו עובדים אך ורק עם חברות שנבדקו בקפידה וקיבלו המלצה חמה, לאחר שעמדו בכל הקריטריונים, כולל בחינת איכות השירות ובטיחות הנסיעה.

להזמין רכבי הסעה בכל שעות היממה 

אתר ההסעות של ישראל הוא כיום הדרך הטובה ביותר להזמין רכבים מגוונים לצרכי הסעות: תוכלו לשכור אוטובוס, מיניבוס, מידיבוס, מונית גדולה ורכבי vip בעיר יבנה. בנוסף תוכלו להזמין הסעה לכל מטרה שהיא ולכל מקום בארץ, 24 שעות ביממה, בכל אחד מימות השבוע – כולל בשבתות.

מטרתנו היא לאפשר לכל אחד מן הלקוחות המחפשים הסעה, למצוא את הרכבים המתאימים לצרכיו. אנו נדאג להציע לכם הגולשים, מגוון של חברת הסעות רלוונטיות, מתוכם תבחרו את החברה שתעניק לכם את השירותים הנכונים ואת הצעת המחיר המשתלמת ביותר שתוכלו לקבל.

image

שירותי הסעות בפריסה ארצית במחירים הוגנים

ניתן להזמין הסעות מתוך העיר יבנה אל כל מקום בארץ וכמו כן הסעות מכל רחבי ישראל – אל יבנה. השירותים של החברות שאנו עובדים עמן, כוללים הסעות לכל צורך שהוא: הסעות קבועות לארגונים ועובדים בעיר יבנה, בין אם מדובר באיסוף מהבית אל מקום העבודה או מהעבודה בחזרה הביתה, הסעות לכתובות בתוך יבנה ומחוץ לה בכל שעה, הסעות לסטודנטים ותלמידים בעיר, הסעות קבועות או חד פעמיות, בהתאם לצרכים של הלקוח ומתוך התחשבות בנוסעים, לרבות אנשים עם מוגבלויות, ילדים, נכים או כל דרישה שהיא.

image

מדוע כדאי להזמין הסעה דרך האתר?

אתר הסעות ישראל מאגד בתוכו את כל החברות המומלצות המציעות שירותי הסעות לכל צורך. אנו מקפידים לעבוד אך ורק עם חברות שקיבלו את "תו המומלצים" שלנו, משמע שאנחנו מבטיחים ללקוחות חווית נסיעה נעימה ובטיחותית. מסיבה זו, תוכלו למצוא באתר אך ורק: 

 1. חברות שצברו ניסיון עשיר בשירותי הסעות מגוונים לרבות הסעות ארוכות במיוחד, נסיעות מורכבות הכוללות נוסעים עם צרכים מיוחדים, נסיעות בחשיכה או לפי כל דרישה של הלקוח בהתאם לצרכיו. 
 2. חברות שעובדים בהן נהגים מיומנים שצברו שעות על הכביש ושיש להם את כל הרשיונות המתאימים. אנו מציעים רכבים מגוונים ויודעים כי הנהגים כולם בעלי ניסיון בנהיגה בהם, לרבות אוטובוסים ורכבי vip מיוחדים. 
 3. עמידה בזמנים נמצאת אצלנו בראש סדר העדיפויות. המשמעות היא שנציע רק חברות שיעבדו לפי לו"ז שנקבע מראש, זאת כדי שאתם הגולשים תהיו רגועים בנוגע לארגון של ההסעה שלכם.
 4. חברות שמציעות נסיעה בטוח – כל החברות מחזיקות רכבים תקינים ואיכותיים, שמתוחזקים בקביעות ועוברים את כל הטיפולים הנדרשים ללא פשרות.
 5. שירות אדיב ואיכותי – נמליץ לכם רק על חברות הסעות עם תודעת שירות גבוהה, ששמות דגש על שביעות הרצון של הלקוח, למען נסיעה באווירה טובה.
image

עלות השירות 

מחפשים מידע על הסעות במודיעין מחיר ועלות השירות? אתם יכולים להפסיק לחפש, כי יש לנו את התשובות לשאלתכם. להלן טווחי המחירים להזמנת הסעות ביבנה, או למקום אחר בארץ:
* טווח המחיר ליום, לשם השכרת אוטובוס עד 54 נוסעים, הוא 1,500 עד 4,000 ש"ח.
* טווח המחיר ליום, לשם השכרת מידיבוס עד 40 נוסעים, הוא 1,500 עד 3,500 ש"ח.
* טווח המחיר ליום, לשם השכרת מיניבוס עד 20 נוסעים, הוא 800 עד 2,500 ש"ח.
* טווח המחיר ליום, לשם השכרת מיניבוס עד 20 נוסעים, הוא 800 עד 2,500 ש"ח.
* מונית לנתב"ג תעלה לכם בין 150 ל-800 ש"ח, תלוי במקום ממנו אתם יוצאים.
* הסעות למנהלים בכירים יעלו לרוב בין 1,000 ל-3,000 ש"ח, לשעה עד שלוש שעות.
* השכרת לימוזינה לערב אחד, תעלה לכם בין 1,000 ל-3,500 ש"ח, לשעה הראשונה.

image
המסלול שלך
להזמנת הסעה ולקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים

  שנה מסלול
  בחר שעה
  חייגו עכשיו ייעוץ ראשוני וואטסאפ
  צריכים הצעת מחיר? כתבו לנו ב-WhatsApp