חברת הסעות / הסעות במבשרת ציון

הסעות במבשרת ציון

תכנון מסלול:
הלוך
נקודת איסוף:
תאריך יציאה:
שעת יציאה:
נקודת הגעה:
תאריך חזרה:
שעת חזרה:
הוסף תחנת איסוף
שוב
נקודת איסוף:
תאריך חזרה:
שעת חזרה:
נקודת הגעה:
הוסף תחנת איסוף

מחפשים חברת הסעות מומלצת במבשרת ציון? מעוניינים לנסוע לאיזור ירושלים השכנה או להרחיק לערים נוספות? הגעתם למקום הנכון. אתר ההסעות של ישראל מאפשר לכם לבחור את החברה המתאימה ביותר לצורך הנסיעה, מבין רשימת החברות המומלצות בישראל בתחום ההסעות. אנו בוחרים את החברות שעמן אנו עובדים בקפידה ומציעים לגולשים אך ורק את אלו שקיבלו המלצות חמות ועברו את הבדיקות המחמירות שלנו, הן בהיבט הבטיחות והן בהיבט של איכות השירות.

לנסוע ברכבי ההסעות הטובים ביותר בישראל בכל שעה ביום

דרך אתר ההסעות של ישראל ניתן להזמין רכבים ממגוון סוגים, ביניהם השכרת אוטובוסים, מיניבוסים, מידיבוסים, מוניות גדולות ורכבי vip בתוך מבשרת ציון ומחוצה לה. בנוסף ניתן להזמין הסעות לכל עיר ויישוב בארץ, במשך כל אחד מימות השבוע, ביום ובלילה – לרבות בסוף השבוע ובשבת.

המטרה שלנו היא לאפשר לכל הגולשים למצוא את הרכב המתאים לצרכי ההסעה שלהם,  להציע חברות איכותיות שיעניקו לו שירותי הסעה בכל שעה שבה הם יזדקקו להן וכמובן – להציע את המחיר המשתלם ביותר בארץ.

image

שירותי הסעות מתקדמים לכל צורך בפריסה ארצית ובמחירים הוגנים

ניתן להזמין הסעות מתוך מבשרת ציון לכל מקום בארץ וכן הסעות מכל רחבי הארץ – אל מבשרת ציון. השירותים שלנו כוללים הסעות לכל מטרה שתרצו: הסעות לעובדים במבשרת ציון, באיסוף מן הבית אל מקום העבודה או להפך, הסעות לאירועים בתוך מבשרת ציון ומחוצה לה עשרים וארבע שעות ביממה, הסעות לתלמידים במבשרת ציון, הסעות חד פעמיות או קבועות, הסעות לילדים או למבוגרים, לאנשים עם מוגבלויות, לעסקים, לטיולים ולכל צורך באשר הוא.

image

למה כדאי לכם להזמין הסעות דרכנו?

אתר הסעות ישראל מאגד את כל חברות ההסעות המומלצות במדינה, מתוך רצון לאפשר לכל לקוח לבחור מבין החברות האיכותיות המוצעות באתר ובהתאם לצרכי הנסיעה שלו. החברות עברו בדיקה ועמדו בכל הקריטריונים הקפדניים של האתר. אנחנו מקפידים על רמת שירות גבוהה ובטיחות ללא פשרות, לכן כל החברות שרשומות באתר ההסעות שלנו הן:

 1. חברות בעלות מוניטין חיובי וניסיון עשיר בשירותי הסעות מגוונים, לרבות הסעות מורכבות וארוכות, נסיעות בלילה, הסעות של נוסעים עם צרכים מיוחדים ועוד. 
 2. חברות המעסיקות נהגים אדיבים ומוסמכים שיש להם את כל הרישיונות הרלוונטיים, לרבות רישיון לנהיגה ברכב כבד ובאוטובוס, כאשר ההסעה דורשת את הרכבים הללו. 
 3. חברות שמקפידות על עמידה בלוחות הזמנים שנקבעו עמן – אנו נציע רק חברות שיאספו את הנוסעים שלכם בדיוק בזמן ויאפשרו לכם לארגן את ההסעה שלכם מבלי לחשוש מאיחורים.
 4. חברות אמינות ובטוחות, שמסיעות בבטחה את הנוסעים ומתחזקות באופן קבוע את צי הרכבים שלהן. הרכבים כולם עוברים טיפולים בזמן והם תקינים ומוכנים לנסיעות מכל הסוגים.
 5. שירות אדיב – נר לרגלנו. אנו לא מתפשרים על רמת שירות גבוהה ועל יחס אדיב וטוב ללקוחות.
image

עלות השירות 

מחפשים מידע על הסעות במודיעין מחיר ועלות השירות? אתם יכולים להפסיק לחפש, כי יש לנו את התשובות לשאלתכם. להלן טווחי המחירים להזמנת הסעות במבשרת ציון, או למקום אחר בארץ:
* טווח המחיר ליום, לשם השכרת אוטובוס עד 54 נוסעים, הוא 1,500 עד 4,000 ש"ח.
* טווח המחיר ליום, לשם השכרת מידיבוס עד 40 נוסעים, הוא 1,500 עד 3,500 ש"ח.
* טווח המחיר ליום, לשם השכרת מיניבוס עד 20 נוסעים, הוא 800 עד 2,500 ש"ח.
* טווח המחיר ליום, לשם השכרת מיניבוס עד 20 נוסעים, הוא 800 עד 2,500 ש"ח.
* מונית לנתב"ג תעלה לכם בין 150 ל-800 ש"ח, תלוי במקום ממנו אתם יוצאים.
* הסעות למנהלים בכירים יעלו לרוב בין 1,000 ל-3,000 ש"ח, לשעה עד שלוש שעות.
* השכרת לימוזינה לערב אחד, תעלה לכם בין 1,000 ל-3,500 ש"ח, לשעה הראשונה.

image
המסלול שלך
להזמנת הסעה ולקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים

  שנה מסלול
  בחר שעה
  חייגו עכשיו ייעוץ ראשוני וואטסאפ
  צריכים הצעת מחיר? כתבו לנו ב-WhatsApp