חברת הסעות / הסעות באריאל

הסעות באריאל

תכנון מסלול:
הלוך
נקודת איסוף:
תאריך יציאה:
שעת יציאה:
נקודת הגעה:
תאריך חזרה:
שעת חזרה:
הוסף תחנת איסוף
שוב
נקודת איסוף:
תאריך חזרה:
שעת חזרה:
נקודת הגעה:
הוסף תחנת איסוף

צריכים שירות של חברת הסעות מומלצת באריאל? מעוניינים לארגן הסעות קבועות לאוניברסיטה, או טיול מאורגן לאיזור? הגעתם למקום הנכון. אתר ההסעות של ישראל מאפשר לכם לבחור את החברה המתאימה ביותר לצורך ארגון ההסעה הזו, מבין רשימת החברות המומלצות ביותר בישראל. אנו מקפידים להכניס לאתר שלנ אך ורק חברות שקיבלו את תו המומלצים, לאחר שאנחנו עורכים בדיקות מעמיקות, זאת כדי להבטיח לגולשים שירות אדיב ונסיעות בטוחות ונעימות למחוז חפצם.

הזמינו הסעה ברכבי ההסעות הטובים בישראל 24/7

דרך אתר ההסעות של ישראל ניתן להזמין רכבים להסעות לכל צורך, כאשר מגוון הרכבים הוא רחב: החל ממוניות גדולות, דרך מיניבוסים ומידיבוסים ועד לאוטובוסים, או רכבי vip באריאל. בנוסף ניתן להזמין הסעות לכל מקום ברחבי הארץ, במהלך היום והלילה ועבור כל ימות השבוע, כולל בשבת.

המטרה שלנו היא לאפשר לכל אחד מן הגולשים למצוא את הרכב המתאים למטרות הנסיעה שלו, להציע חברות מומלצות שמעניקות את השירות הרצוי בכל יום ושעה ובנוסף – להציע שירות בעלויות משתלמות.

image

שירותי הסעות מצוינים לכל מטרה, במחירים הוגנים ובפריסה ארצית

ניתן להזמין הסעה מאריאל לכל מקום בארץ וכן הסעות מכל רחבי הארץ – אל אריאל. השירותים שלנו כוללים הסעות לכל מטרה: הסעות לעובדים באריאל, הסעות באופן חד פעמי לאירועים בתוך העיר ומחוצה לה 7\24, הסעות לתלמידים וסטודנטים באוניברסיטת אריאל, הסעות קבועות לארגונים, הסעות לאנשים עם מוגבלויות, לילדים או למבוגרים, טיולים ולכל מטרה אחרת.

image

למה כדאי להזמין הסעות דרך האתר שלנו?

המטרה בהקמת אתר ההסעות של ישראל היא לאגד את חברות ההסעות המומלצות ביותר  בארץ ולאפשר לגולש לבחור מבין החברות האיכותיות המוצעות באתר. אנחנו עובדים רק עם חברות שעברו את המבדקים הקפדניים שלנו ועמדו בכל אחד ואחד מן הקריטריונים שהצבנו, הנוגעים לבטיחות הנסיעה ולאיכות השירות, כאשר המטרה היא להציע הסעות לכל מי שזקוק לכך ולשביעות רצונכם המלאה:

 1. באתר ישנן רק חברות הסעות בעלות מוניטין חיובי וניסיון רב בשירותי הסעות מכל הסוגים, לרבות הסעות מורכבות הדורשות ניסיון של הנהג בנהיגה בחושך, הסעה של אנשים עם מוגבלויות, ילדים או כל צורך מיוחד שהוא.
 2. נציע לכם אך ורק חברות שבה מועסקים נהגים בעלי רישיונות רלוונטיים לרכבים המוצעים לצורך ההסעות, אשר מנוסים בתפקידם וצברו שעות רבות על הכביש. 
 3. עמידה מלאה בלוחות הזמנים – כפי שנקבעו מראש עם הלקוחות. זהו ערך עליון עבורנו, לכן נדאג להציע רק חברות שיאפשרו לכם לארגן את ההסעה בבטחון מלא שהיא תצא ותשוב בזמן שנקבע.
 4. כל החברות המומלצות באתר, מחזיקות צי תקין של רכבים אשר מתוחזק באופן קבוע ועובר את כל הטיפולים הנדרשים.
 5. קריטריון חשוב במיוחד הוא רמת השירות שתקבלו. אנו ממליצים רק על חברות שמעניקות שירות אדיב ונהגיהן מקפידים על נסיעה נעימה ובטוחה ועל חווית שירות טובה.
image

עלות השירות 

מחפשים מידע על הסעות במודיעין מחיר ועלות השירות? אתם יכולים להפסיק לחפש, כי יש לנו את התשובות לשאלתכם. להלן טווחי המחירים להזמנת הסעות באריאל או למקום אחר בארץ:
* טווח המחיר ליום, לשם השכרת אוטובוס עד 54 נוסעים, הוא 1,500 עד 4,000 ש"ח.
* טווח המחיר ליום, לשם השכרת מידיבוס עד 40 נוסעים, הוא 1,500 עד 3,500 ש"ח.
* טווח המחיר ליום, לשם השכרת מיניבוס עד 20 נוסעים, הוא 800 עד 2,500 ש"ח.
* טווח המחיר ליום, לשם השכרת מיניבוס עד 20 נוסעים, הוא 800 עד 2,500 ש"ח.
* מונית לנתב"ג תעלה לכם בין 150 ל-800 ש"ח, תלוי במקום ממנו אתם יוצאים.
* הסעות למנהלים בכירים יעלו לרוב בין 1,000 ל-3,000 ש"ח, לשעה עד שלוש שעות.
* השכרת לימוזינה לערב אחד, תעלה לכם בין 1,000 ל-3,500 ש"ח, לשעה הראשונה.

image
המסלול שלך
להזמנת הסעה ולקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים

  שנה מסלול
  בחר שעה
  חייגו עכשיו ייעוץ ראשוני וואטסאפ
  צריכים הצעת מחיר? כתבו לנו ב-WhatsApp