מתכננים אירוע או יום גיבוש חוויתי וזקוקים לשירותי השכרת אוטובוס לנייד את המוזמנים?

הגעתם למקום הנכון!

שירות חדש של אתר הסעות ישראל מעניק לכם הזדמנות לקבל את השירות מחברות ההסעות הטובות בישראל, שנבחרו בקפידה באמצעות קריטריונים קפדניים. אנחנו נספק לכם הצעות מחיר משתלמות מכל מקום אל כל מקום בארץ.

מגוון אוטובוסים איכותיים ומומלצים להשכרה

בטיחות הנוסעים היא מעל לכל:  השכרת אוטובוס משמעותה אחריות של הנהג על חייהם של כחמישים נוסעים. אנו מקפידים לבחור את חברות ההסעות האיכותיות ביותר בארץ, המעסיקות אך ורק נהגים מנוסים, שמוסמכים לנהיגה באוטובוס ומורגלים בנסיעות מורכבות, לרבות נהיגה בחשיכה ולמרחקים ארוכים.

תקינות כלי הרכב היא בעדיפות עליונה: אנו נציע רק חברות הסעות שמעניקות טיפולים קבועים לצי כלי הרכב שלהן, זאת על מנת לאפשר לנוסעים להרגיש בטוחים בכל שלב ושלב של הנסיעה. אנחנו מציעים לכם רק אוטובוסים מתוחזקים ומאובזרים, שיספקו לכם חווית נסיעה ברמה הגבוהה ביותר.

השכרת אוטובוס – גמישות למסלול שלכם

לנוחיותכם, תוכלו לקבל את השירות בשני מסלולים מרכזיים, מסלול חד פעמי ומסלול קבוע.

  • השכרת אוטובוס במסלול חד פעמי

מסלול זה נחלק לשניים, השכרת אוטובוס למספר שעות בודדות, והשכרת אוטובוס ליום שלם. המסלול מתאים עבור אירועים חד פעמיים, כמו ארגון הסעות לקבוצות, הסעה לטיול, הסעה לאירוע, הסעה ליום גיבוש וכו'. האתר שלנו יספק לכם מספר הצעות מחיר אטרקטיביות במיוחד מהחברות המובילות, ואתם תוכלו לבחור את החברה המתאימה ביותר עבורכם בראש שקט. באוטובוס ישנן יחידות אחסון רבות שבהן תוכלו להביא ציוד נוסף אותו תצטרכו לסחוב במהלך הטיול. ככל ותרצו להביא כמות ציוד גגדולה יותר אשר אין ביכולת האוטובוס להכיל תוכלו לפנות למחסן הירוק – מחסנים להשכרה.

  • השכרת אוטובוס במסלול קבוע

מסלול זה מתאים לארגונים הזקוקים להסעות עובדים, בתי ספר שנעזרים בהסעות כדי להביא את התלמידים למוסד הלימודים – במקרים רבים קיים צורך בהסעה יום יומית או בימים ובשעות קבועות בשבוע, עבור קבוצת אנשים גדולה. השכרת אוטובוס תסייע לניהול נכון ולתכנון חכם של מערך ההסעות.

אנו יכולים לספק לכם מידע רלוונטי באשר לחברות הסעות שמחזיקות צי רכבים מתאים, לרבות השכרת אוטובוס, שתעניק לכם את השירות הנכון ביותר עבורכם ועבור הצרכים הקבועים של הארגון שלכם.

תכננו את הנסיעה שלכם עם הסעות ישראל

האתר שלנו מרכז בתוכו אך ורק בעלי חברות הסעה אמינים וישרים ומאפשר לכם לבצע תכנון נסיעה מושלם עבור הצרכים שלכם. חברות ההסעות שאנו ממליצים עליהן, מחזיקות מלאי של רכבים הזמינים עבורכם, הכל כדי להעניק לכם את השירות המתאים לצרכים שלכם ושל הנוסעים.

הקריטריונים שעל פיהם אנחנו מדרגים את חברות ההסעות הם:

  • אמינות
  • שירות
  • מחירים הוגנים
  • עמידה בלוחות זמנים
  • תחזוקת רכבים קפדנית
  • נהגים מנוסים בעלי הרישיונות הרלוונטיים
  • אבזור הרכבים והתקנת מערכות בטיחות מתקדמות

מעוניינים בשירותי השכרת אוטובוס לכל מטרה לכל מקום בארץ?

לחצו כאן ותכננו את הנסיעה שלכם בקלות ובמהירות.

מאמרים מומלצים
אוטובוס או מיניבוס: איך לבחור רכב הסעות מתאים
אוטובוס או מיניבוס: איך לבחור רכב הסעות מתאים
קרא עוד
הסעות לפעילויות ב2023
הסעות לפעילויות ב2023
קרא עוד
יתרונות בהסעות לשדה התעופה בן גוריון
יתרונות בהסעות לשדה התעופה בן גוריון
קרא עוד