חברת הסעות / הסעות במעלה אדומים

הסעות במעלה אדומים

תכנון מסלול:
הלוך
נקודת איסוף:
תאריך יציאה:
שעת יציאה:
נקודת הגעה:
תאריך חזרה:
שעת חזרה:
הוסף תחנת איסוף
שוב
נקודת איסוף:
תאריך חזרה:
שעת חזרה:
נקודת הגעה:
הוסף תחנת איסוף

מחפשים חברת הסעות מומלצת במעלה אדומים? מעוניינים לארגן טיול באיזור מדבר יהודה או להזמין הסעה לאחת מן הערים הקרובות? הגעתם למקום הנכון. אתר ההסעות של ישראל מציע לגולשים מגוון אפשרויות בחירה מתוך רשימה ארוכה של חברות הסעות מומלצות מכל רחבי המדינה. אנחנו מקפידים על בחירת חברות איכותיות, שעומדות בכל התנאים שלנו ושקיבלו את "תו המומלצים", זאת בכדי שתקבלו את השירות הטוב ביותר.

24 שעות ביממה – עם הרכבים הטובים ביותר

באמצעות אתר ההסעות של ישראל אתם הגולשים יכולים לארגן הסעה בקלות: תוכלו להזמין אוטובוס, מיניבוס או רכבי vip לצרכי הסעות במעלה אדומים. השירות פועל וזמין במשך כל ימות השבוע, 24 שעות ביממה, משמע שאתם יכולים לארגן הסעה ביום או בלילה ואפילו בשבת. 

המטרה שלנו היא לאפשר לכם הלקוחות להזמין את שירותי ההסעות המתקדמים והנוחים ביותר ולהעניק ללקוחות את האופציה למצוא את הרכבים המתאימים לצרכי ההסעה שלהם. זוהי הסיבה שאנו עובדים עם חברות הסעה מומלצות עם תודעת שירות גבוהה, אשר מציעות מחירים הוגנים. 

image

שירותי הסעה מתקדמים לכל צורך במחירים משתלמים ובפריסה ארצית

תוכלו להזמין הסעות במעלה אדומים או מחוץ לה, כולל הסעות מתוך מעלה אדומים לכל רחבי ישראל. השירותים המוצעים באתר, כוללים הסעות לכל מטרה שהיא: שירותי הסעות קבועים עבור ארגונים ומקומות עבודה, שירותי הסעות חד פעמיים לכנסים ואירועים וכן הסעות פרטיות לכל צורך. חברות ההסעה הנמצאות באתר, מעניקות את השירות לנוסעים מכל קשת האוכלוסיה, לרבות התחשבות בצרכים מיוחדים של נוסעים הזקוקים לכך, כגון אנשים עם מוגבלויות, ילדים או מבוגרים. 

image

כדאי להזמין הסעה דרך האתר ולקבל מחיר משתלם

אתר הסעות ישראל מאגד בתוכו את חברות ההסעות הטובות ביותר בארץ, שקיבלו המלצות חמות – בכך אנו מאפשרים לגולשים את הבחירה המדויקת עבור צרכי ההסעה שלהם. כל החברות עומדות בתנאים המחמירים של האתר ותחת קריטריונים קפדניים. מטרתנו היא לאפשר לכם להזמין הסעה לשביעות רצונכם המלאה, לכן אנו נמליץ אך ורק על: 

 1. חברות הסעות שצברו מוניטין חיובי ושלנהגים שלהן יש ניסיון בשירותי הסעות מכל הסוגים, כולל הסעות בחשיכה, נסיעות ארוכות במיוחד, הסעה של  נוסעים בעלי צרכים מיוחדים ועוד.
 2. חברה שמעסיקה נהגים בעלי רישיונות רלוונטיים, כלומר נהגים שיש להם רישיון לנהיגה ברכב כבד כגון אוטובוס או מידיבוס וכדומה, בהתאם לצרכי הנסיעה. 
 3. חברה שעומדת בזמנים! אנו נדאג להציע לכם רק חברות שאוספות את הנוסעים בזמן ומחזירות אותם בזמן, כיוון שאנו מכבדים את כל הלקוחות הפונים אל האתר. 
 4. חברות שרואות בבטיחות ובאמינות ערך עליון, משמע מחזיקות רק רכבים תקינים לחלוטין, שעוברים טיפולים קבועים בזמנים הנדרשים. 
 5. חברות שמעניקות שירות אדיב – קריטריון חשוב, שאנו מאמינים שיכול לעשות את הנסיעה למוצלחת במיוחד, להנאת מארגני ההסעה וכמובן גם הנוסעים עצמם.
image

עלות השירות 

מחפשים מידע על הסעות במודיעין מחיר ועלות השירות? אתם יכולים להפסיק לחפש, כי יש לנו את התשובות לשאלתכם. להלן טווחי המחירים להזמנת הסעות במעלה אדומים, או למקום אחר בארץ:
* טווח המחיר ליום, לשם השכרת אוטובוס עד 54 נוסעים, הוא 1,500 עד 4,000 ש"ח.
* טווח המחיר ליום, לשם השכרת מידיבוס עד 40 נוסעים, הוא 1,500 עד 3,500 ש"ח.
* טווח המחיר ליום, לשם השכרת מיניבוס עד 20 נוסעים, הוא 800 עד 2,500 ש"ח.
* טווח המחיר ליום, לשם השכרת מיניבוס עד 20 נוסעים, הוא 800 עד 2,500 ש"ח.
* מונית לנתב"ג תעלה לכם בין 150 ל-800 ש"ח, תלוי במקום ממנו אתם יוצאים.
* הסעות למנהלים בכירים יעלו לרוב בין 1,000 ל-3,000 ש"ח, לשעה עד שלוש שעות.
* השכרת לימוזינה לערב אחד, תעלה לכם בין 1,000 ל-3,500 ש"ח, לשעה הראשונה.

image
המסלול שלך
להזמנת הסעה ולקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים

  שנה מסלול
  בחר שעה
  חייגו עכשיו ייעוץ ראשוני וואטסאפ
  צריכים הצעת מחיר? כתבו לנו ב-WhatsApp