חברת הסעות / הסעות בגני תקווה

הסעות בגני תקווה

תכנון מסלול:
הלוך
נקודת איסוף:
תאריך יציאה:
שעת יציאה:
נקודת הגעה:
תאריך חזרה:
שעת חזרה:
הוסף תחנת איסוף
שוב
נקודת איסוף:
תאריך חזרה:
שעת חזרה:
נקודת הגעה:
הוסף תחנת איסוף

מחפשים חברת הסעות עם המלצות בגני תקווה? צריכים הסעה מאורגנת לקניון החדש או לערים סמוכות? הגעתם למקום הנכון. אתר ההסעות של ישראל מציע לכם לבחור מבין מגוון חברות ההסעות, המעניקות שירות בכל שעה ביום ולכל רחבי הארץ. אנו עובדים אך ורק עם חברות שקיבלו את תו המומלצים שלנו ושעמדו בתנאים המחמירים, לאחר בדיקות וללא פשרות בנוגע לאיכות השירות. 

לנסוע ברכבי ההסעות הטובים ביותר בארץ 24/7

אתר ההסעות של ישראל מאפשר הזמנה נוחה ופשוטה של רכבים ממגוון סוגים. אנחנו מציעים השכרה של אוטובוסים, מיניבוסים ומידיבוסים, מוניות וכן רכבי vip בגני תקווה. ניתן להזמין באמצעות האתר הסעות לכל מקום בארץ, במהלך כל אחד מימות השבוע, אם זה ביום או בלילה – לרבות בסופי שבוע ובשבת.

מטרתנו היא להעניק לכל אחד מן הגולשים למצוא את הרכב הנכון עבורו, זה שישרת אותו נאמנה לצרכי ההסעה הרצויה, בעזרת חברת הסעות אמינה ובמחירים הוגנים. 

image

שירותי הסעות לכל צורך ומטרה בפריסה ארצית

ניתן להזמין הסעה מגני תקווה, לכל יעד ברחבי המדינה וכן הסעות מכל יעד שהוא, מצפון ועד דרום, אל גני תקווה: השירות כולל הסעות לכל מטרה, בין אם מדובר בהסעה פרטית, או הסעה לארגונים. המשמעות היא, שאתם יכולים להשתמש בשירותי ההסעות כדי לארגן את מערך ההסעות הקבועות במקום העבודה שלכם, לתכנן מערך הסעות לתלמידים, להזמין הסעה חד פעמית לאירוע או כנס – ובעצם להתאים את השירות הרצוי, אל הצרכים שלכם. 

image

למה כדאי לכם להזמין הסעה דרכנו?

אתר הסעות ישראל מאגד את הטובות שבחברות ההסעות בישראל, מה שמאפשר לגולשים לבחור את החברה המתאימה לו ולהיות בטוח שהיא עמדה בדרישות של האתר. מטרתנו היא להשביע את רצונם של כל הלקוחות, לכן אנחנו מקפידים לבדוק כל חברה וחברה ונציע לכם אך ורק: 

 1. חברה המעניקה שירותי הסעות שיש לה מוניטין מצוין, לאחר שנים של ניסיון בהסעות מגוונות לכל צורך שהוא. לכל לקוח יימצא המענה הנכון עבורו, לרבות ארגון של הסעות מורכבות המצריכות התחשבות מיוחדת בנוסעים עם מוגבלויות, הסעות לילדים, הסעות ארוכות במיוחד, הסעות בשעות החשיכה וכיוצא בזה.
 2. חברות המעסיקות נהגים אחראים ומיומנים, בעלי רישיון מתאים ובתוקף – לרבות רשיונות רלוונטיים לנהיגה ברכבים כבדים, כגון מיניבוסים ואוטובוסים. 
 3. עמידה בלוח הזמנים זהו ערך עליון, לכן נדאג להציע חברות שיגיעו לאסוף את הנוסעים שלכם בזמן ויחזירו אותם במועד שנקבע, בהתאם לתכנון הנסיעה – זאת כדי שתוכלו לארגן את לוח הזמנים בצורה מסודרת, לרווחת כולם. 
 4. חברות המבטיחות נסיעה בטיחותית – כלומר אך ורק חברות שמעניקות טיפולים במועד לכל צי הרכבים ומקפידות להעלות על הכביש רק רכבים תקינים לחלוטין
 5. שירות ללא פשרות – אנו מקפידים על רמת שירות גבוהה ולכן עובדים רק עם חברות שגם עבורן, האדיבות היא חלק בלתי נפרד משירותי ההסעה.
image

עלות השירות 

מחפשים מידע על הסעות במודיעין מחיר ועלות השירות? אתם יכולים להפסיק לחפש, כי יש לנו את התשובות לשאלתכם. להלן טווחי המחירים להזמנת הסעות בגני תקווה, או למקום אחר בארץ:
* טווח המחיר ליום, לשם השכרת אוטובוס עד 54 נוסעים, הוא 1,500 עד 4,000 ש"ח.
* טווח המחיר ליום, לשם השכרת מידיבוס עד 40 נוסעים, הוא 1,500 עד 3,500 ש"ח.
* טווח המחיר ליום, לשם השכרת מיניבוס עד 20 נוסעים, הוא 800 עד 2,500 ש"ח.
* טווח המחיר ליום, לשם השכרת מיניבוס עד 20 נוסעים, הוא 800 עד 2,500 ש"ח.
* מונית לנתב"ג תעלה לכם בין 150 ל-800 ש"ח, תלוי במקום ממנו אתם יוצאים.
* הסעות למנהלים בכירים יעלו לרוב בין 1,000 ל-3,000 ש"ח, לשעה עד שלוש שעות.
* השכרת לימוזינה לערב אחד, תעלה לכם בין 1,000 ל-3,500 ש"ח, לשעה הראשונה.

image
המסלול שלך
להזמנת הסעה ולקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים

  שנה מסלול
  בחר שעה
  חייגו עכשיו ייעוץ ראשוני וואטסאפ
  צריכים הצעת מחיר? כתבו לנו ב-WhatsApp