חברת הסעות / הסעות במשמר השבעה

הסעות במשמר השבעה

תכנון מסלול:
הלוך
נקודת איסוף:
תאריך יציאה:
שעת יציאה:
נקודת הגעה:
תאריך חזרה:
שעת חזרה:
הוסף תחנת איסוף
שוב
נקודת איסוף:
תאריך חזרה:
שעת חזרה:
נקודת הגעה:
הוסף תחנת איסוף

מחפשים חברת הסעות איכותית במשמר השבעה? מעוניינים לארגן נסיעה של כל המשפחה לצימרים במושב הפסטורלי? הגעתם למקום הנכון. אתר ההסעות של ישראל מאפשר לגולשים לבחור את החברה המומלצת מבין רשימת החברות הטובות ביותר בישראל! אנו עובדים אך ורק עם חברות שנבדקו בקפידה וקיבלו את "תו המומלצים" שלנו, לאחר שעמדו בהצלחה בכל הקריטריונים, כולל בחינת איכות השירות ורמת הבטיחות.

להזמין רכב הסעה איכותי 24 שעות ביממה

אתר ההסעות של ישראל הינו המומלץ ביותר להזמנת הסעות של רכבים מכל הסוגים: באמצעות האתר תוכלו לשכור אוטובוסים, מיניבוסים, מידיבוסים, מוניות גדולות ורכבי vip במשמר השבעה. בנוסף תוכלו להזמין הסעות לכל מטרה לפי רצונתכם ולכל יישוב ברחבי הארץ, בכל שעה ביום ובכל ימות השבוע לרבות בשבת.

מטרתנו היא לאפשר לכל הגולשים למצוא רכבים מתאימים ונוחים להסעה: אנו נציע לגולשים חברת הסעות רלוונטית לפי צרכיהם, שתעניק לה את השירותים הנכונים בכל שעה ביום ואת המחירים המשתלמים ביותר בישראל.

image

שירותי הסעות לכל חלקי הארץ במחירים הוגנים 

ניתן להזמין הסעות מתוך מושב משמר השבעה אל כל מקום בארץ וכן הסעות מכל מקום שתרצו – אל משמר השבעה. השירותים של חברות ההסעות הרשומות באתר, כוללים הסעה לכל מטרה: הסעות קבועות עבור תלמידים ועובדים במשמר השבעה, הסעות בכל שעה במהלך היום באופן חד פעמי למתגוררים במושב או למי שמעוניין להגיע אליו, הסעות לסטודנטים ותלמידים במשמר השבעה, הסעות למטיילים, לבעלי עסקים ועבור כל צורך שהוא. אנו נדאג להציע לכם פתרונות הסעה מתקדמים בהתאם להזמנה הרצויה.

image

למה כדאי להזמין שירותי הסעות דרכנו?

אתר הסעות ישראל מאחד את השמות המומלצים ביותר של כל חברות ההסעות האיכותית במדינה. אנו מכניסים לרשימת האופציות אך ורק חברות שעברו בדיקות קפדניות, זאת על מנת שהגולשים יהיו שבעי רצון ויוכלו להיות בטוחים, שהם מקבלים שירותי הסעה ברכבים תקינים, על ידי נהגים אחראים שיעניקו להם שירות אדיב. ההבטחה שלנו ללקוחות היא:

 1. להציע אך ורק חברות הסעות עם ניסיון עשיר בהסעות מכל הסוגים, לרבות הסעות בחשיכה, נסיעות מורכבות וארוכות במיוחד, הסעות לנכים ואנשים עם מוגבלויות, ילדים וכן ניסיון רב של הנהגים בנהיגה לאזורים מרוחקים.
 2. חברות שמעסיקות נהגים בעלי רישיון מתאים לצרכי הנסיעה בהתאם לרצון הלקוח, כולל רישיון לנסיעה ברכב כבד כמו אוטובוס אם נדרש, או כל רכב המתאים להזמנה שהלקוח מעוניין בה.
 3. עמידה בזמנים היא מבחינתנו ערך חשוב, הנמצא בעדיפות עליונה – המשמעות היא שאנו נציע רק חברות שעובדות על פי לוח הזמנים שנקבע מראש, זאת כדי שתוכלו לארגן את הנסיעה כראוי. 
 4. בטיחות הנסיעה ואיכות השירות – כל החברות מחזיקות רכבים תקינים ואיכותיים, אשר מתוחזקים בקביעות ובקפדנות ועוברים את כל הטיפולים הנדרשים. הנהגים הם מיומנים ובעלי ניסיון ומעניקים שירות אדיב, המנעים את זמנם של הנוסעים במהלך הדרך.
image

עלות השירות 

מחפשים מידע על הסעות במודיעין מחיר ועלות השירות? אתם יכולים להפסיק לחפש, כי יש לנו את התשובות לשאלתכם. להלן טווחי המחירים להזמנת הסעות במשמר השבעה, או למקום אחר בארץ:
* טווח המחיר ליום, לשם השכרת אוטובוס עד 54 נוסעים, הוא 1,500 עד 4,000 ש"ח.
* טווח המחיר ליום, לשם השכרת מידיבוס עד 40 נוסעים, הוא 1,500 עד 3,500 ש"ח.
* טווח המחיר ליום, לשם השכרת מיניבוס עד 20 נוסעים, הוא 800 עד 2,500 ש"ח.
* טווח המחיר ליום, לשם השכרת מיניבוס עד 20 נוסעים, הוא 800 עד 2,500 ש"ח.
* מונית לנתב"ג תעלה לכם בין 150 ל-800 ש"ח, תלוי במקום ממנו אתם יוצאים.
* הסעות למנהלים בכירים יעלו לרוב בין 1,000 ל-3,000 ש"ח, לשעה עד שלוש שעות.
* השכרת לימוזינה לערב אחד, תעלה לכם בין 1,000 ל-3,500 ש"ח, לשעה הראשונה.

image
המסלול שלך
להזמנת הסעה ולקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים

  שנה מסלול
  בחר שעה
  חייגו עכשיו ייעוץ ראשוני וואטסאפ
  צריכים הצעת מחיר? כתבו לנו ב-WhatsApp