השכרת אוטובוס בתקופת הקורונה

השכרת אוטובוס בתקופת הקורונה

בתקופות מורכבות כמו תקופת הקורונה, אנחנו נאלצים לסגן לעצמנו אורחות חיים אחרים. וכשצריך שירותי הסעות או השכרת אוטובוס, גם כאן צריך לבצע התאמות מסוימות. הנה כל מה שצריך לדעת לגבי השכרת אוטובוס בתקופת הקורונה. 

מעבר לכך שאנחנו עדיין מחויבים לעטות מסכה בעל עת, משרד הבריאות גם הנחה הוראות התנהלות בשעת חירום. על פי הנחיות משרד הבריאות, בתקופת הקורונה חובה לבצע התאמות מסוימות בשירותי הסעות על מנת לצמצם ככל האפשר את התחלואה הארצית. למשל, על פי אחת מההנחיות של המשרד, אוטובוס עירוני יכול להסיע בתוכו עד 49 נוסעים. כל המידע על השכרת אוטובוס בתקופת הקורונה לפניכם. 

אילו הנחיות הנחיל משרד הבריאות על שירותי הסעות

בהמשך להנחיה הנ"ל, קיימות גם הנחיות נוספות בכדי שנוכל לשמור על בריאות כולנו. מיד נגיע אל שאר הנחיות משרד הבריאות, אבל קודם נציין גם את האפשרות של הסעות בקפסולות. אם אתם צריכים שירותי הסעות אוטובוס, כדאי לדעת שהשכרת אוטובוס היא אינה האופציה היחידה. 

אם תרצו, תוכלו לחלק את המוסעים לקפסולות. למשל, 50 אנשים ניתנים לחלוקה של 2-3 קפסולות במיניבוסים. אם כך, השכרת אוטובוס בתקופת הקורונה היא אמנם אפשרית עד 49 אנשים, אבל גם קיימות אופציות נוספות. 

אילו עוד כלי הסעות ניתן לשכור בתקופת קורונה? 

מעבר לאפשרות של השכרת מיניבוס, אפשר גם לשכור מידיבוס. מידיבוס הוא רכב הביניים בין אוטובוסים למיניבוסים. בתקופת הקורונה ישנן גם הנחיות לגבי אוטובוסים מפרקיים. אוטובוס מפרקי בתקופה זו יכול להסיע בתוכו עד 75 נוסעים בלבד. 

כמו כן, אוטובוס בינעירוני יכול להכיל בתוכו עד 45 מוסעים. אם אתם צריכים השכרת מיניבוס מחברת ההסעות שלכם, חשוב לדעת שמיניבוס בתקופה הנוכחית יכול להסיע עד 15 נוסעים בלבד. כמו כן, אנשים נכים ואנשים בכיסאות גלגלים לא נכללים בתפוסה המצוינת לעיל. 

אין להשתמש בשירות הסעה כאשר חום הגוף עולה על 38 

עוד על פי הנחיות משרד הבריאות, אין לעלות על שירותי הסעה כאשר חום הגוף עולה על 38 מעלות. לגבי סירקולציה של אוויר, חובה לשמור על חלונות פתוחים בעת הסעות עם אוטובוס, מיניבוס ושאר כלי התחבורה בהם אפשרי לפתוח חלון. 

לגבי מסכות, חשוב לדעת שישנם אנשים אשר פטורים מעטיה של מסכה. למשל, אנשים חירשים אשר קוראים שפתיים. אם אתם אנשים חירשים או מתהלכים עם אדם חרש, אתם פטורים מעטיה של מסכה. בכל מקרה בו יש לכם פטור מעטיה של מסכה, חשוב להציגו או לדווח עליו לנהג האוטובוס. 

 השכרת אוטובוסים בקורונה 

בין אם אתם צריכים שירות השכרת אוטובוס או מיניבוס, בתקופה הנוכחית חשוב להישמר. אבל עוד יותר חשוב, להיות מסוגלים לבטוח בחברת ההסעות. בחברת "הסעות ישראל" אנחנו מקפידים על ניקוי וחיטוי אוטובוסים, כך שהנוסעים שלנו יכולים להסתייע בשירותינו בראש שקט. צרו עמנו קשר עוד היום.

מאמרים מומלצים
אוטובוס או מיניבוס: איך לבחור רכב הסעות מתאים
אוטובוס או מיניבוס: איך לבחור רכב הסעות מתאים
קרא עוד
הסעות לפעילויות ב2023
הסעות לפעילויות ב2023
קרא עוד
יתרונות בהסעות לשדה התעופה בן גוריון
יתרונות בהסעות לשדה התעופה בן גוריון
קרא עוד